Projekt "Večerní škola" pro osoby s mentálním postižením

30. 8. 2023

Naše katedra nabízí jako jediná unikátní možnost zapojení studentů do projektu "Večerní škola" jako celoživotní formy vzdělávání dospělých osob s mentálním postižením. Večerní škola probíhá ve čtvrtek (1x za 14 dní) v odpoledních hodinách od 15:00 do 17:00 hodin přímo v prostorách Pedagogická fakulta MU, v podzimním semestru začínáme 5. října 2023! Zapojte se do dobrovolné činnosti, kterou je podpora samostatnosti a sociální inkluze dospělých osob s mentálním postižením.
V současné době je "Večerní škola" nabízena klientům Společnost pro podporu lidí s mentálním postižením v ČR, z. s., pobočný spolek Brno (http://www.spmp-brno.cz/). Tímto také nabízíme spolupráci s danou organizací formou dobrovolné činnosti.
Jestliže Vás láká práce s dospělými lidmi s mentálním postižením, chcete získat zkušenosti, ozvěte se nám! Nabízíme získání kreditů za předmět "Dobrovolnictví" či uznání praxe, ale zejména opravdová přátelství a osudová setkání! V případě zájmu nás kontaktujte na níže uvedený email. Srdečně se na Vás těšíme!
Kontakt: Soňa Chaloupková (chaloupkova@ped.muni.cz)

Přehled všech článků